Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Summa Linguae S.A. / Oferta z dnia: 2018-05-09

O firmie

Oferowana praca

Stanowisko:

Tłumacz

Nr ref.:
Miejsce pracy: Kraków / małopolskie / Polska
Branża: Administracja / Biuro

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Krakowski oddział spółki
poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:
Tłumacz
Miejsce pracy: Kraków / praca zdalna

Wymagania

Jeśli:
 znasz język angielski na poziomie C1
 jesteś na ostatnim roku studiów lingwistycznych
 chcesz się nauczyć pracować z zastosowaniem najnowszych technologii w branży
 chcesz pracować zdalnie, niezależnie od miejsca swojego pobytu

Od kandydatów oczekujemy:
 zaangażowania w wykonywane obowiązki
 dbałości o szczegóły
 umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy:
 system wynagrodzeń uwarunkowany poszczególnym etapem rozwoju zawodowego
a także realną możliwość wpływu na jego wysokość
 realne przygotowanie do wykonywania zawodu tłumacza
 feedback po zrealizowanych projektach oraz okresowe podsumowanie poczynionych postępów
 wdrożenie w pracę z narzędziami CAT (XTM)
 naukę tworzenia pamięci tłumaczeniowych
 wdrożenie w pracę z narzędziami QA
 praktyczną naukę pracy z pakietem MS Office

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres: hr@summalinguae.com
Tytuł maila: TŁUMACZ CAT.
Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Dane firmowe

Summa Linguae S.A.
Lublańska 34
31-476 Kraków
Email: joanna.combik@summalinguae.com / WWW: https://summalinguae.pl/

← Wstecz