Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Silva Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2018-02-09

O firmie

Firma transportowa Silva Sp. z o.o. należąca do Grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty poszukuje do zespołu w Mielcu osoby na stanowisko:

Oferowana praca

Stanowisko:

Operator ładowarki

Nr ref.: OŁ_MX
Miejsce pracy: Mielec / podkarpackie / Polska
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Zadania:
• Praca przy przerobie recyklingu
• Załadunek surowca
• Obsługa ładowarki oraz rębaka
• Dbanie o porządek na placu recyklingu

Wymagania

Oczekujemy:

• Mile widziane wykształcenie zawodowe
• Uprawnienia na ładowarki klasy I
• Atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:

• Zatrudnienie w dużej, stabilnej firmie transportowej będącą częścią międzynarodowej grupy Kronospan
• Umowę o pracę i składki na ubezpieczenie płacone od całości wynagrodzenia, umożliwiające otrzymanie odpowiednich świadczeń w przyszłości
• Dla osób posiadających niższe uprawnienia pomagamy uzyskać odpowiednie kwalifikacje na I klasę

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres mailowy: rekrutacja.mielec@kronospan.pl

Dane firmowe

Silva Sp. z o.o.
Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec
Email: rekrutacja.mielec@kronospan.pl / WWW:

← Wstecz