Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Silva Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2018-02-08

O firmie

Firma transportowa Silva Sp. z o.o. należąca do Grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji wysokiej jakości produktów drewnopochodnych: płyt budowlanych, meblowych i paneli podłogowych, a także komponentów do ich produkcji, takich jak papier bazowy, żywice i laminaty poszukuje do zespołu w Strzelcach Opolskich osoby na stanowisko Kierowca C+E

Oferowana praca

Stanowisko:

Kierowca C+E

Nr ref.: KCE_ST
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie / opolskie / Polska
Branża: Transport / Spedycja / Logistyka

Opis stanowiska

Praca na terenie kraju polegającą na przewozie produktów firmy Kronospan (głównie płyt drewnopochodnych)

Wymagania

• Prawa jazdy kat. C+E
• Zaangażowania w wykonywaną pracę
• Pełnej dyspozycyjności od pn. do pt. (powrót do domu na weekendy)

Oferujemy

• Pracę na terenie kraju polegającą na przewozie produktów firmy Kronospan (głównie płyt drewnopochodnych)
• Wolne weekendy
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wkładu i jakości pracy
• Umowę o pracę i składki na ubezpieczenie płacone od całości wynagrodzenia, umożliwiające otrzymanie odpowiednich świadczeń w przyszłości
• Zatrudnienie w dużej, stabilnej firmie realizującej zadania transportowe wyłącznie na własne potrzeby
• Bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym jeżeli będzie taka potrzeba

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV na adres mailowy rekrutacja.mielec@kronospan.pl

Dane firmowe

Silva Sp. z o.o.
Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec
Email: rekrutacja.mielec@kronospan.pl / WWW:

← Wstecz