Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Klaver Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2018-05-16

O firmie

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
+48 570 901 913
+48 731 901 913
www.klaverteam.com
praca@klaverteam.com

Oferowana praca

Stanowisko:

PRACA HOLANDIA - BEZ DOŚWIADCZENIA!! OD ZARAZ!!

Nr ref.: 18450
Miejsce pracy: Weert / zagranica / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla jednego ze swoich zagranicznych klientów osób na stanowisko:

PRACOWNIKA PRODUKCJI w HOLANDII
pakowanie/sortowanie owoców i warzyw, prace szklarniowe, praca przy eventach, prace magazynowe, inne prace produkcyjne.

Wymagania

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Oferujemy

Atrakcyjna stawka godzinowa, zakwaterowanie i dojazd do pracy, ubezpieczenie, pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Forma kontaktu

Wyślij swoje CV na praca@klaverteam.com
lub zadzwoń pod nr +48 570 901 913

A także odwiedź naszą stronę → www.klaverteam.com
gdzie zapoznasz się ze szczegółami interesującej Cię oferty!

Dane firmowe

Klaver Sp. z o.o.
Gminna 131
42-221 Częstochowa
Email: praca@klaverteam.com / WWW: www.klaverteam.com

← Wstecz