Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Exploreo sp. zo.o. / Oferta z dnia: 2017-08-21

O firmie

Exploreo – jesteśmy ekspertem w prowadzeniu outsourcingu usług dla wielu branż. Pracujemy w sektorze B2B oferując naszym klientom kompleksowe usługi badań marketingowych oraz wsparcia sprzedaży. Współpracujemy m.in. z takimi firmami jak Nestle, Pepsi, Zott, Whirlpool, CEDC International.

Oferowana praca

Stanowisko:

Kalisz - Mobilny Ankieter/ Audytor / Tajemniczy Klient

Nr ref.:
Miejsce pracy: Kalisz / wielkopolskie / Polska
Branża: Reklama / Marketing / PR

Opis stanowiska

TAJEMNICZY KLIENT:
- Wcielanie się w rolę klienta, w celu zebrania informacji o procesie obsługi klienta
- Przygotowanie raportu po badaniu, które w sposób obiektywny opisze prowadzonego badania tajemniczego klienta

AUDYTOR:
- Zbieranie danych o produktach, ekspozycjach, cenach, promocjach w sklepie
- Przekazanie raportów po badaniu

Wymagania

- Wykształcenie min. średnie
- Umiejętność uważnej obserwacji
- Dobra pamięć i łatwość formułowania myśli
- Otwartość i komunikatywność
- Posiadanie smartfona z Androidem – wymagane do wypełnienie ankiety
- Posiadanie auta - warunek konieczny

Oferujemy

- Pakiet szkoleń w ramach poszczególnych projektów
- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub własnej działalności
gospodarczej + konkurencyjne wynagrodzenie
- Długofalową współpracę w ramach wszystkich usług realizowanych
przez firmę

Forma kontaktu

rekrutacje@exploreo.pl

Dane firmowe

Exploreo sp. zo.o.
Jerzego Kukuczki 5/20
50-570 Wrocław
Email: rekrutacje@exploreo.pl / WWW: www.exploreo.pl

← Wstecz