Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

D&D Personal sp. z. o. o. / Oferta z dnia: 2017-09-13

O firmie

D&D Personal sp. z. o. o.
tel. 661 028 104

Oferowana praca

Stanowisko:

pomocnik przy pakowaniu art. mięsnych

Nr ref.:
Miejsce pracy: Möckmühl / zagranica / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: pomocnik przy pakowaniu art. mięsnych
Miejsce pracy- Möckmühl
Opis stanowiska:
- pakowanie art. mięsnych oraz obsługa linii produkcyjnej
- praca w temp. 0-3 stopni C

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

- umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- płatny urlop wypoczynkowy
- firma organizuje płatne zakwaterowanie

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:
rekrutacja@danddpersonal.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Pomocnik/art. mięsne".
Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Dane firmowe

Długa 25
47253 Przewóz
Email: rekrutacja@danddpersonal.pl / WWW:

← Wstecz