Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Cekal / Oferta z dnia: 2017-10-08

O firmie

ww.cekal.pl

Oferowana praca

Stanowisko:

Sprzątanie hotelowych pokoi w Anglii

Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Wielka Brytania
Branża: Turystyka / Hotelarstwo

Opis stanowiska

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774.
Praca na stanowisku housekeeper czyli sprzątanie hotelowych pokoi.

Wynagrodzenie 7,75 GBP/h plus duża liczba godzin. Zakwaterowanie w pokojach 2osobowych 195 GBP/miesiąc ze wszystkimi rachunkami.

Pokoje położone blisko miejsca pracy. Hotel 4 gwiazdkowy położony w Anglii (nie Szkocja)

Wymagania:

- komunikatywna znajomość j. angielskiego

- gotowość do wyjazdu w 7-10 dni od otrzymania pracy.

Interview w j. angielskim poprzez Skype lub telefon.
Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem na adres cekalpraca@tlen.pl w tytule: Sprzątanie pokoi w hotelu.

Wymagania

Komunikatywny język angielski.

Oferujemy

Stabilną i legalną pracę w Anglii.

Forma kontaktu

cekalpraca@tlen.pl

Dane firmowe

Cekal
Neptune Road 22
Gu35 0DB Bordon
Email: kontakt@cekal.pl / WWW: www.cekal.pl

← Wstecz