Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Blue Trading / Oferta z dnia: 2018-05-15

O firmie

Blue Trading to biuro pośrednictwa pracy, znajdujace się w północnej Holandii, w Zaanstad.
Dla naszych klientów prowadzimy stałą rekrutację do różnego rodzaju zleceń.
Oferujemy najprostsze prace produkcyjne typu pakowanie/wykładanie/zbiory, jak i prace wymagające większego doświadczenia, uprawnień i różnorodnych zdolności organizacyjnych.

Oferowana praca

Stanowisko:

Ścinanie piwonii - start 21/05

Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Holandia
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy przy zbiorze piwonii oraz do układania bukietów z kwiatów.

Wymagania

- chęci do pracy na polach
- chęć pracy w godzinach nadliczbowych
- znajomość j. Angielskiego będzie atutem
- prawo jazdy kat.B to plus

Oferujemy

- zakwaterowanie w dzielonych domach
- transport praca/dom/praca
- wynagrodzenie podstawowe plus dodatki
- pomoc w wyrobieniu numeru BSN
- ubezpieczenie grupowe

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV na adres : karolmakalowski@bluetrading.eu

www.bluetrading.eu

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Blue Trading
Witte Paardweg 56-1
1521PV Wormerveer
Email: karolmakalowski@bluetrading.eu / WWW: www.bluetrading.eu

← Wstecz