Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Best Care24 / Oferta z dnia: 2017-12-13

O firmie

Best Care 24 Agencja Pośrednictwa Pracy
ul. Jasna 11
58-500 Jelenia Góra ( II piętro )

Oferowana praca

Stanowisko:

PRACA OPIEKUN OSÓB STARSZYCH J.BDB NA ZASTEPSTWO WYJAZD 21.12 PILNE!

Nr ref.:
Miejsce pracy: Stuttgart / zagranica / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Miejsce: Stuttgart
Termin wyjazdu: od zaraz na 6/8 tyg

Wynagrodzenie :
umowa zlecenie :1750 euro + premia świąteczna 200 euro
działalność gospodarcza : 1900 euro + premia świąteczna 200 euro

+ zwrot kosztów podróży
Poszukujemy opiekuna osób starszych:
Pan Heinz lat 98/71kg- cierpi na chorobę Parkinsona w stadium zaawansowanym . Potrzebuje asekuracji podczas poruszania się po domu, w którym mieszka samotnie. Do obowiązków osoby sprawującej opiekę będzie należało przede wszystkim prowadzenie domu , oraz pomoc przy czynnościach higieniczno – pielęgnacyjnych. Jedzenie zamawiane jest przez catering nie trzeba gotować. Do pana Heinza kilka razy w tygodniu przyjeżdża rodzina , zazwyczaj to oni robią zakupy. Opiekunka ma wtedy czas wolny.
Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z internetem i tv

Wymagania

OCZEKUJEMY:
- Język na poziomie bardzo dobrym
- wiek opiekunki do 65 lat
- doświadczenia w opiece

Oferujemy

Oferujemy:
- zwrot kosztów podróży
- wysokie wynagrodzenie
- bezpłatne wyżywienie, oraz zakwaterowanie
- legalną i bezpieczną pracę
- całodobową opiekę ze strony koordynatora

Forma kontaktu

Tel. 538 109 888
538 109 848
Zapraszamy do kontaktu

Dane firmowe

Best Care24
Jasna 11
58-500 Jelenia Góra
Email: praca@bestcare24.pl / WWW:

← Wstecz