Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Best Care24 / Oferta z dnia: 2017-12-13

O firmie

Best Care 24 Agencja Pośrednictwa Pracy
ul. Jasna 11
58-500 Jelenia Góra ( II piętro )

Oferowana praca

Stanowisko:

PRACA OPIEKUNKI WYJAZD OD ZARAZ J.DOBRY +PREMIA SWIĄTECZNA

Nr ref.:
Miejsce pracy: STARNBERG / zagranica / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Miejsce: STARNBERG

Termin wyjazdu: 20.12 2017 na 4 tyg

Wynagrodzenie :

umowa zlecenie : 1550 euro + premia świąteczna 200 euro
działalność gospodarcza : 1700 euro + premia świąteczna 200 euro

+ zwrot kosztów podróży

Poszukujemy opiekunkę osób starszych :
Pani Ida 87 lata/160cm/62kg- Podopieczna cierpi na demencje. Jest po udarze, w związku z czym ma niedowład prawej strony. Ma problemy z krążeniem (niewydolność żylna). Porusza się z pomocą rollatora. W domu znajduje się również wózek inwalidzki. Syn pani Idy odwiedza mamę na weekendy, wtedy opiekunka ma czas dla siebie.
Do obowiązków opiekunki należeć będzie: dbanie o dom , robienie zakupów(sklep jest blisko), pomoc w codziennej higienie.
Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z podłączeniem do internetu.

Wymagania

OCZEKIWANIA:
- Język dobry
- wiek opiekunki do 65 lat
- doświadczenia w opiece
- prawo jazdy

Oferujemy

OFERUJEMY:
-legalne zatrudnienie i sprawdzone oferty pracy,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-opieka koordynatora 24h / dobę w ciągu 7 dni,
-system premii motywacyjnych

Forma kontaktu

Tel. 538 109 848
538 109 888

Dane firmowe

Best Care24
Jasna 11
58-500 Jelenia Góra
Email: praca@bestcare24.pl / WWW:

← Wstecz