Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Axamo Recruitment / Oferta z dnia: 2018-04-12

O firmie

Oferowana praca

Stanowisko:

opiekun/ka osób starszych - ANGLIA

Nr ref.: Ref: CA / Williton
Miejsce pracy: Wielka Brytania / zagranica / Wielka Brytania
Branża: Medycyna / Farmacja

Opis stanowiska

Praca dla Opiekuna Osób Starszych/Healthcare Assistant, Williton, Taunton, UK

Axamo Recruitment obecnie prowadzi rekrutacje do domu opieki (Care Home with Nursing) na stanowisko: Opiekun Osób Starszych/Healthcare Assistant

Stała praca na pełen etat, 36 godzin tygodniowo, dostępne nadgodziny. System zmianowy, zmiany dzienne i nocne, stawka godzinowa £7.88, dodatek 50p za nocne zmiany ora £1 za weekendy.

Wymagania: dobra znajomość j. angielskiego, wcześniejsze doświadczenie (opieka nad osobami starszymi), mile widziane kwalifikacje NVQ2, możliwość odbycia rozmowy poprzez SKYPE/PHONE.

Ref: CA / Williton

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV w j. angielskim na adres: carestaff@axamo.co.uk /Phone: 02035984144

Wymagania

Oferujemy

Forma kontaktu

Dane firmowe

Axamo Recruitment
Hoffmanowej 19
35 - 016 Rzeszów
Email: praca@axamo.pl / WWW: www.axamo.pl

← Wstecz