Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Axamo Recruitment / Oferta z dnia: 2016-10-28

O firmie

Axamo is a recruitment agency created with an aim to establish long lasting relations with Clients and Candidates through constant improvement and development of existing resources as well as expanding and shaping new interpersonal relations. We concentrate on providing complete recruitment solutions within fields of Finance and Banking, IT, Engineering and Medical Sector. Our offices are located in Poland (Warsaw, Rzeszow) and United Kingdom (London).

Oferowana praca

Stanowisko:

SHEET METAL WORKER

Nr ref.: SMW/HE/2016
Miejsce pracy: Hertfordshire / zagranica / Wielka Brytania
Branża: Projektowanie / Inżynieria

Opis stanowiska

Location: Hitchin area, Hertfordshire
Responsibilities:
•Producing sheet metal items using mild steel, stainless steel, aluminum, etc.
•Bending, cutting, pressing
•Assembling, measuring, riveting
•Working to fine limits
•Other duties related to sheet metal working

Wymagania

•Min. 5 years of experience as a sheet metal worker
•Experience with working to fine tolerances
•Aerospace/precision engineering background
•Excellent eye for detail
•Experience with low volume work

Oferujemy

Our client offers:
•Permanent position
•Immediate start
•Excellent pay up to £16 per hour (depending on experience)

Forma kontaktu

If you are seeking to develop your career and you are interested in above position please send your CV to jobs@axamo.co.uk or register on our website www.axamo.co.uk / REF: SMW/HE/2016

Dane firmowe

Axamo Recruitment
Hoffmanowej 19
35 - 016 Rzeszów
Email: praca@axamo.pl / WWW: www.axamo.pl

← Wstecz