Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2018-04-19

O firmie

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Telefon: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:
Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Oferowana praca

Stanowisko:

PRACOWNIK (K/M) - MYCIE POWIERZCHNI SZKLANYCH - NIEMCY

Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Niemcy
Branża: Praca fizyczna

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Nordhorn, powiat Grafschaft Bentheim

Zakres obowiązków:
- Ręczne i mechaniczne mycie różnego rodzaju powierzchni szklanych (okien, fasad, ścian działowych, luksferów)
- Czyszczenie ram i izolacji
- Mycie fasad budynków i witryn

Wymagania

- Wykształcenie zawodowe
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B1
- Gotowość do przyuczenia się
- Prawo jazdy kat. B oraz własnego samochodu
- Zdolność do szybkiego przystosowywania się
- Samodzielność i rzetelność

Oferujemy

- Zatrudnienie na dłuższy okres
- Wstępne szkolenie i wdrożenie pracownika
- Wynagrodzenie 13 euro brutto/h
- Możliwość przejęcia przez zakład i wzrostu wynagrodzenia
- Komfortowe zakwaterowanie
- Wsparcie polskiego koordynatora

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik - mycie powierzchni szklanych.

Dane firmowe

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o.
Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Email: ef@cp-personal.com / WWW:

← Wstecz