Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2018-04-19

O firmie

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel. 0048 17 8787026
Tel. kom. 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:
Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Oferowana praca

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN CNC (K/M) – NIEMCY

Nr ref.:
Miejsce pracy: Vreden / zagranica / Niemcy
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Vreden

Zakres obowiązków:
- Obsługa i programowanie maszyn CNC
- Produkowanie elementów na podstawie planu
- Kontrola jakości wyprodukowanych elementów z tworzyw sztucznych (m.in. implanty)

Wymagania

- WykształceniE zawodowe w zakresie obsługi maszyn CNC, dodatkowe szkolenia mile widziane
- Doświadczenie w obsłudze frezarek CNC (Heidenhain iTNC 530/640)
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego co najmniej na poziomie podstawowym

Oferujemy

- Perspektywę zatrudnienia na dłuższy okres
- Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości od 14 do 20 € brutto/h, w zależności od doświadczenia
- Dodatek urlopowy, dodatki na święta
- Benefity pracownicze (m.in. karnet na siłownie)
- Komfortowe zakwaterowanie

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem Operator CNC.

Dane firmowe

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o.
Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Email: ef@cp-personal.com / WWW:

← Wstecz