Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2018-04-19

O firmie

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26| PL 35-005 Rzeszów

Telefon: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:

Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

Oferowana praca

Stanowisko:

MECHANIK ODLEWNI (K/M) - HOLANDIA

Nr ref.:
Miejsce pracy: Oldenzaal / zagranica / Holandia
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Oldenzaal

Zakres obowiązków:
- Obsługa pieców do wytapiania i podgrzewania
- Zastosowanie materiałów formierskich do produkcji form odlewniczych i rdzeni
- Obsługa maszyn

Wymagania

- Wykształcenie w zakresie prac odlewniczych lub pokrewnych dziedzin
- Doświadczenie w pracy na odlewni
- Zdolność do pracy w grupie
- Zdolność do szybkiego przystosowywania
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- Wynagrodzenie od 2.000 € brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia i kwalifikacji
- Pracę w przyjemnej atmosferze w zmotywowanym zespole
- Pomoc ze strony Concept Plus np. przy składaniu wniosku o przyznanie numeru BSN, a także w przypadku innych formalności

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Mechanik odlewni.

Dane firmowe

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o.
Grottgera 26
35-005 Rzeszów
Email: ef@cp-personal.com / WWW:

← Wstecz