Hasło:

Praca wg. województw

Skorzystaj z poniższej mapy, aby szybko odnaleźć oferty pracy w wybranym województwie

provinces

Praca za granicą

Wybierz państwo z poniższej listy lub kliknij "wyszukiwanie zaawansowane" w celu wyświetlenia pełnej listy ofert zagranicznych

Gorące oferty

Dodaj adres swojej skrzynki e-mail do naszej listy subskrypcji, a codziennie będziesz otrzymywać spis najlepszych ofert pracy.

Adres e-mail:

ABC Work / Oferta z dnia: 2017-07-14

O firmie

Dlaczego ABC Work:
- Posiadamy certyfikat Agencji zatrudnienia o numerze 12912
- Jesteśmy już 5 lat na rynku
- Współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami
- Pomogliśmy już wielu kandydatom

Oferowana praca

Stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI NIEMCY

Nr ref.:
Miejsce pracy: / zagranica / Niemcy
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI (BRANŻA SPOŻYWCZA, METALOWA np. fabryka drobiu, ser żółty, szkło, silniki itp.) oraz wielu innych fachowców i pomocników w różnych branżach. Reprezentujesz inny zawód i znasz j. niemiecki? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

Wymagania

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku
- wykształcenie kierunkowe
- Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
- Własny samochód dostępny na wyjazd (mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
- Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
- Zakwaterowanie
- Stałą opiekę polskiego koordynatora
- Pomoc w organizacji wyjazdu

Forma kontaktu

1. Skontaktuj się z nami 2. Daj nam poznać swoje zalety 3. Wybierz ofertę pracy 4. Wyjedź
Prosimy o przesłanie CV na adres: praca@abcwork.eu
Zapraszamy na Naszą stronę http://www.abcwork.eu oraz Facebooka i Twittera

Dane firmowe

ABC Work
Terebelska 67a
21-500 Biała Podlaska
Email: info@abcwork.eu / WWW: www.abcwork.eu

← Wstecz